укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок +380 68 144-63-95
Авіашоу в Парижі
з 17 по 23 червня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Телефонуйте +380 68 144-63-95
або пишіть на manager@travelyourway.com.ua .

Паризьке авіашоу — найстаріша і найбільша авіаційна виставка в світі. Вона проходить з 1909 року через рік. Місце проведення авіашоу — аеропорт Ле Бурже північніше Парижа. Тут можна подивитися на експонати, поспілкуватися з учасниками виставки — різними компаніями, які займаються виробництвом, обслуговуванням, продажем, дослідженням, розвитком авіаційного та космічного транспорту. Цвях програми — шоу, на якому можна побачити новітні досягнення цивільного і військового літакобудування.

Авіашоу в Парижі (Paris Air Show) 2019 починається в 8:30 ранку і триває до 18:00 години. В цей час ви зможете оцінити всю міць авіаційної промисловості Франції, а бізнесмени зможуть укласти вигідні угоди.

Новинки авіа - і космічної техніки на авіашоу у Франції 2019 традиційно представлять такі країни, як Росія, США, Італія, Великобританія, Німеччина і, звичайно ж, Франція. Під основні експонати вже було зарезервовано понад 54 га площі. На виставці будуть спеціальні павільйони «Робота і навчання» і «Кар'єрний зліт», в яких молодь зможе ближче познайомитися з професією будівника літаків. В цілому очікується, що за час роботи авіасалону в Ле Бурже побувають понад 500 тисяч відвідувачів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід чи свято в Європі.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Телефонуйте +380 68 144-63-95 або пишіть на manager@travelyourway.com.ua .
Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від tripster.ru