укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок +380 68 144-63-95
Фестиваль реклами Голден Драм (Golden Drum)
з 18 по 20 жовтня
Словенія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Телефонуйте +380 68 144-63-95
або пишіть на manager@travelyourway.com.ua .

Міжнародний фестиваль реклами Golden Drum щорічно проходить в прибережному словенському містечку Порторож в жовтні. Традиція проведення заходу почалася в 1994 році, коли був проведений перший конкурс і вибрані перші переможці рекламної індустрії Європи. На фестивалі Голден Драм збираються кращі з кращих рекламістів, піарників і дизайнерів, щоб представити на загальний огляд свої роботи, обговорити тенденції ринку, завести потрібні знайомства і, звичайно ж, виграти головний приз – перемогу і пам'ятну золоту статуетку. Минулого року захід зібрав близько 800 провідних фахівців. У рамках конкурсу також проводиться багато корисних майстер-класів, лекцій та семінарів. Тема фестивалю Golden Drum в 2017 році – «Трансформація, звільнення творчої культури».

Конкурс проводиться у двох номінаціях: роботи, які поширюються завдяки одному каналу комунікації (Single Channel) і ті, які мають кілька таких каналів (Multi Channel). Ознайомитися з усіма подробицями Festival Golden Drum в Словенії можна на його офіційному сайті. Тому подорожуючи по цій країні, не пропустіть такий креативний, яскравий і цікавий захід.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід чи свято в Європі.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Телефонуйте +380 68 144-63-95 або пишіть на manager@travelyourway.com.ua .
Ідеї для подорожей: Словенія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від tripster.ru