укр рус
Будапешт-Братислава-Відень-Грац
Ідею подорожі додано в 2013 р.
2 людини
8
8 днів і
7 ночей
~ 265 €/люд
~ 530 €/усіх
оренда авто
Ford Fiesta
Основні витрати на цю подорож
Вартість: для одного для всіх
Авіа Київ–Будапешт, Будапешт–Київ, Wizzair ~ 60 € ~ 120 €
Проживання Будапешт (2 ночі) ~ 30 € ~ 60 €
Проживання Братислава (1 ніч) ~ 15 € ~ 30 €
Проживання Відень (3 ночі) ~ 60 € ~ 120 €
Проживання Грац (1 ніч) ~ 25 € ~ 50 €
Оренда автомобіля Ford Fiesta (4 дня) ~ 75 € ~ 150 €
Вартість подорожі ~ 265 € ~ 530 €
Додаткові витрати на цю подорож
Вартість: для одного для всіх
Візовий збір 35 € 70 € Шенгенська віза
Страховка 6 € 12 €
Бензин 60 € 120 € 880 км, 1,4 євро/літр
Сподобалася ця ідея подорожі?
Втілюйте в життя власний унікальний маршрут!

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Хочете недорого відвідати три європейські країни? Пропонуємо скористатися бюджетними авіалініями Wizzair, щоб прилетіти в Будапешт, Угорщина. Потім орендувати автомобіль та відвідати Словаччину та Австрію.

Самим цікавим містом в Словаччині є її столиця - Братислава. Тихий і затишне Старе місто наповнений архітектурними пам'ятками і закладами на будь-який смак.

Австрія одна з популярних європейських країн з багатою культурною спадщиною і дивовижної архітектурою. У столиці Австрії пропонуємо провести 4 дні (3 ночі). Потім можна відправитися в Грац, який знаходиться недалеко від Відня.

Завершуємо подорож в Будапешті, з якого вилітаємо в Київ лоу-костом Wizzair.

Довжина маршруту становитиме приблизно 880 км

Що обов’язково варто спробувати

Rindsuppe - прозорий суп на яловичому бульйоні.
Tafelspitz - відварене філе (яловичина) з яблучним хріном.
Lecsó - лечо, блюдо з тушкованих овочів (цибулі, паприки, помідорів) і слабо-копченої ковбаси з свинини.
Halászlé - халасле, традиційний угорський рибний суп.
Gulyásleves - угорський суп на яловичому бульйоні, з додаванням овочів, меленого перцю та інших спецій.
Pörkölt - перкельт, підсмажене й тушковане м'ясо з салом, зеленню і паприкою.
Paprikás - традиційний папрікаш, тушковане м'ясо з паприкою в сметані.
Turoscsusza - вермішель зі шкварками в сметані.
Lángos - угорський фаст-фуд, хлібна корж із сиром, сметаною і часниковим соусом.
Palatschinken - млинці на різний смак.
Угорські вина: вина з міста Кечкемет «Кечкемети леанька» (Козлова дівчина) і «Нетрів харшлевелю» (липовий листок з Дебре). Найвідоміші червоні вина «Токайське», «Сексарди вереш» (сексардское червоне) і «Эгри бікавер» (егерська бича кров).

Що обов’язково варто подивитися

Будапешт

Одна з найкращих споруд міста - Будайська фортеця або Королівський палац, який раніше був резиденцією угорських королів. У фортеці є Будайський лабіринт (підземні катакомби 1200 м в довжину і 16 м в глибину).

Інші пам'ятки: Парламент, Рибацький бастіон, замок Вайдахуняд (Vajdahunyad), Базиліка святого Іштвана (Szent Istvan-bazilika), Церква Святого Матіаша (Mátyás templom), Ланцюговий міст Сечені (Széchenyi lánchíd).

Найкрасивіша вулиця в Будапешті - Ваци, на якій будівлі прикрашені мозаїкою і чавунним литтям. На ній розташовані затишні кафешки, різноманітні магазини та сувенірні магазинчики.

Братислава

Братислава - затишна і гостинна столиця, яка межує одразу з двома державами - Угорщиною та Австрією. Найвизначніша споруда - Братиславський Град, який височіє над Дунаєм на пагорбі. На території замку розташований Історичний музей, який виставляє експозиції Словацького народного музею.

Обов'язково підніміться на Новий міст. Родзинка мосту - ресторан НЛО і оглядовий майданчик, на яку можна піднятися на ліфті, так і по сходах.

Відень

Відень - столиця Австрії - відома Оперним театром, кавою по-віденськи, чудовою архітектурою та 2000-річною історією.

В центрі міста височіє шедевр архітектури в готичному стилі - собор Св. Стефана, який був зведений ще в 12 столітті. Тут же в центрі височіє Чумна колона, оглядова башта Донаутурм (вважається найвищою точкою міста), Імператорська каплиця і квартира-музей, присвячена Зігмунду Фройду.

Колишня імператорська резиденція у палаці Бельведер (Belvedere), який зведений у стилі бароко. На території палацу знаходиться картинна галерея, в якій виставлені роботи Густава Клімта.

Якщо ви захоплюєтеся музеями, обов'язково відвідайте музейний квартал MQ, який знаходиться в центрі Відня і вміщає в себе кілька музеїв різної тематики.

Грац

Друге по величині місто в Австрії, яке дивує зеленню парків і широкою річкою, яка протікає через центр міста. Архітектура під стати старовинному європейському містечку: в історичному центрі палаци в стилі Ренесансу і барокко, у новому центрі сучасні будівлі, які гармонійно вписуються в образ міста. Саме тому Старе місто внесено до списку всесвітнього надбання ЮНЕСКО, так як будівлі різних епох і культур чудово доповнюють один одного.

У Старому місті пройдіться по площі Хауптплац, відвідаєте кафедральний собор Святого Егідія, підніміться на вежу Уртурм і обов'язково прогуляйтеся біля замків Шлоссберг, Еггенберг і Грацкого замку.

Австрійське місто Грац у 2003 році перемогло у номінації «Культурна столиця Європи». По цій події зведений насипний острів Муринсель (Murinsel), який дуже схожий на велику морську мушлю (розмір 50х20 м). У центрі цього острова споруджений амфітеатр для проведення культурно-масових заходів.

Подорожуйте Європою та світом частіше. З нами це стало реально!

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Найближчі заходи та свята в: Австрія, Угорщина, Словаччина
Усі заходи
;
WhatsUp
Telegram
Viber