укр рус
Куршевель
Ідею подорожі додано в 2013 р.
2 людини
7
7 днів і
6 ночей
~ 690 €/люд
~ 1380 €/усіх
Основні витрати на цю подорож
Вартість: для одного для всіх
Авіа Київ-Женева, Женева-Київ, Lufthansa ~ 200 € ~ 400 €
Проживання Куршевель 1850, Saint-Bon-Tarentaise (6 ночей) ~ 390 € ~ 780 €
Трансфер Женева-Куршевель-Женева ~ 100 € ~ 200 €
Вартість подорожі ~ 690 € ~ 1380 €
Додаткові витрати на цю подорож
Вартість: для одного для всіх
Візовий збір 35 € 70 €
Страховка 15 € 30 €
Сподобалася ця ідея подорожі?
Втілюйте в життя власний унікальний маршрут!

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Самий знаменитий гірськолижний курорт, на якому можна зустріти представників королівських родин, олігархів, бізнесменів і зірок шоу-бізнесу.

Величезна кількість трас для будь-якого рівня підготовки. Хороша система ліфтів, підйомників та освітлення у вечірній час.

Гірськолижний курорт працює з початку грудня до кінця квітня. Дістатися можна з аеропортів Женеви або Ліона. До речі, в цих містах можна залишитися на день-другий відпочити після активних спусків з гір.

Що обов’язково варто спробувати

Tartiflette (тартіфлет) - ситна страва з картоплі з сиром, вершками і шматочками бекону - популярне блюдо в гірських ресторанах.

Fondue (фондю) - сирне фондю з місцевих видів сиру, таких як gruyère, конте, beaufort і emmenthal з додаванням алкоголю (біле вино, місцевий лікер або фруктовий бренді Кірш (kirsch)). Для м'ясоїдів пропонується м'ясне фондю, для ласунів - шоколадне.

Genépi - міцний лікер з ароматом альпійських квітів і трав.

Популярні савойські (Savoie) вина цього регіону: білі (Chignin, Crépy, Rousette de Savoie, Ayse і біле ігристе Seyssel) і червоні (Gamay, Mondeuse).

Що обов’язково варто подивитися

Куршевель самий відомий гірськолижний курорт Європи, знаходиться у Франції. Він славиться відмінною системою підйомників, завдяки яким відчуття натовпу немає навіть в самий жвавий сезон. Курорт Куршевель складається з чотирьох висот, які з'єднані між собою системою ліфтів і наземним транспортом:

Куршевель Ле Праз (Le Praz, раніше відомий як Куршевель 1300) - 640 метрів в довжину, традиційна архітектура і стримана альпійська атмосфера.

Куршевель село (Village, раніше 1550) - 730 метрів в довжину, спокійний курорт, хороший доступ до витягів.

Куршевель Морионд (Moriond, раніше 1650) - 1000 метрів в довжину, більш живий і популярний, ніж 1550, пропонує великий вибір місць проживання, має багато барів і ресторанів.

Куршевель (раніше Куршевель 1850) найбільш популярний «багатий» курорт, являє собою територію розваг площею майже 1,6 км кв. з величезним безліччю гламурних барів, вишуканих ресторанів і брендованых бутиків.

На курорті Куршевель є пологі схили для початківців, більш круті траси для просунутого рівня і захоплюючі спуски для професіоналів.

Подорожуйте Європою та світом частіше. З нами це стало реально!

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Найближчі заходи та свята в: Франція
Усі заходи
;
WhatsUp
Telegram
Viber