укр рус
о. Сардинія, Кальярі
Ідею подорожі додано в 2013 р.
4 людини
14
14 днів і
13 ночей
~ 710 €/люд
~ 2840 €/усіх
оренда авто
Ford Focus
Основні витрати на цю подорож
Вартість: для одного для всіх
Авіа Київ-Палермо, Палермо-Київ, Lufthansa ~ 360 € ~ 1440 €
Проживання Апартаменти ~ 250 € ~ 1000 €
Оренда автомобіля Ford Focus ~ 100 € ~ 400 €
Вартість подорожі ~ 710 € ~ 2840 €
Додаткові витрати на цю подорож
Вартість: для одного для всіх
Візовий збір 35 € 140 €
Страховка 6 € 24 €
Бензин 30 € 120 € 600 км, 1,77 євро/літр
Сподобалася ця ідея подорожі?
Втілюйте в життя власний унікальний маршрут!

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ця подорож підійде поціновувачам якісного морського відпочинку. М'який клімат, смарагдове море, струмки і гори — природа неначе створила Сардинію для того, щоб насолоджуватися відпочинком.

Зараз туристи з усього світу їдуть на Сардинію заради найчистішого дрібного пісочку пляжів та теплого смарагдового моря. Пісок на острові настільки м'який і чистий, що оголошений національним надбанням.

Унікальні ландшафти вражають контрастом: безкраї горизонти, гряди скель, височини з граніту і вапняку, вік яких біля 3-4 тисяч років, гори, вкриті дикими непрохідними хащами, гладь соляних озер, на яких гніздяться фламінго. Евкаліпти і сосни, що ростуть на Сардинії повсюдно, роблять повітря цілющим, виділяючи ефірні масла.

У такій подорожі рекомендуємо орендувати автомобіль, щоб трохи краще дізнатися острів, відвідати найкрасивіші місця і дикі пляжі.

Що обов’язково варто спробувати

Яскраво виражена середземноморська кухня, багата морепродуктами, такими як: лангусти, креветки, кальмари, тунець, сардини.

Su porcheddu a sa Sarda — порося або кабан, запечений на рожні, подається з овочевим рагу і ароматними травами, традиційне блюдо Сардинії.

Дуже популярна паста з грубого сірого тіста: згорнуті кільцями ларегитас і маллореддус у формі черепашок. Їх їдять з соусом з помідорів.

Кращі сардинські вина — Vermentino La Cala, Cannonau Agriolas.

Що обов’язково варто подивитися

Острів Сардинія:

Сардинія — місце, де можна поєднати прекрасний пляжний відпочинок з цікавими екскурсійними поїздками.

Пляжний відпочинок:

Найвідоміше узбережжі Сардинії — Коста-Смеральда («Смарагдовий берег»). Група маленьких островів Ла-Маддалена (Маддалена, Буделли, Капрера, Санта-Марія, Раццоли, Санто-Стефано і Спраги) відома як найкраще місце для дайвінгу на Корсиці. Буделли славиться своїми пляжами з рожевого піску, на Капрере знаходиться заповідник морських птахів і будинок-музей Гарібальді. Раццоли і Санта-Мариия популярні серед любителів усамітненого пляжного відпочинку (там безліч крихітних бухт).

Екскурсії:

На острові дуже багато містечок зі старовинною архітектурою, наприклад, на сході Сардинії є містечко Оргозоло (Orgosolo), будинки якого розписані картинами, що відображають реалії життя простого народу. Це так званий музей сучасного мистецтва під відкритим небом.

Подорожуйте Європою та світом частіше. З нами це стало реально!

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Найближчі заходи та свята в: Італія
Усі заходи
;
WhatsUp
Telegram
Viber