Ця подорож для компанії друзів, які хочуть поєднати культурний відпочинок з пляжним: яхти, риболовля, дайвінг.
Острів Сицилія - найбільший острів Середземномор'я і музей під відкритим небом... Тут грецькі храми сусідять з візантійськими базиліками, а суворість норманських будівель контрастує з теплим смарагдовим морем.
На Сицилії розташований вулкан Етна - найвищий і активний вулкан Європи, висотою 3323 м., зі сніжною шапкою на вершині.
Сицилійські пейзажі - це піщані пляжі і обривисті скелі, численні бухти і величні гори. Чи варто дивуватися, що європейські монархи намагалися проводити зимові місяці саме тут, у серці Середземномор'я.
У такій подорожі рекомендуємо орендувати автомобіль, щоб трохи краще дізнатися про острів, відвідати найкрасивіші місця і дикі пляжі.
Що обов’язково варто спробувати
Сицилійська кухня - здорова і натуральна! Свіжа і дуже смачна риба (тунець, сібас, каракатиця, риба-меч, сардина), яка готується з додаванням оливкової олії і ароматних трав.
Инвольтини алла сичилиана (involtini alla siciliana) - рулети з телятини, начинені лавровим листом, кедровими горішками, шинкою, обсмажені в панірувальних сухарях.
Польпе'ттэ (polpette) - невеликі приплюснуті м'ясні тефтелі або пиріжки. Іноді polpette бувають і з рибного фаршу з кедровими горішками та родзинками, також їх роблять з баклажанів або картоплі.
Сицилійські сири: пекоріно (pecorino) і касиокавалло (caciocavallo) з коров'ячого та овечого молока.
Каннолі (сannoli) - хрусткі трубочки, наповнені ніжною начинкою з сиру рікотти або крему - традиційний сицилійський десерт.
Кассат (cassata) - солодкий (нудотний, якщо бути точним) торт з зацукрованими фруктами (або іноді невелике тістечко-кассатина).
Граніту (granita) - фруктовий лід, приготований за особливою технологією, найсмачніші сорти: фісташкове, мигдальне, шовковичне.
Джела' (gelato) - дуже смачне м'яке морозиво. Кондитерські ласощі: печиво (biancomangiare, biscotti ennesi, buccellato, ciarduna, pignoli, bruccellati), Бісквіти, пончики (braccilatte), нуга з мигдалем і кунжутом.
І тільки тут виробляється унікальне сицилійське вино з винограду Nero d'avola і Marsala.
Що обов’язково варто подивитися
Острів Сицилія:
О. Сицилія пропонує своїм гостям як пляжний, так і екскурсійно-пізнавальний туризм. Пляжний туризм забезпечують три моря, що омивають острів - Середземне, Іонічне, Тірренське. Екскурсійний туризм цікавий завдяки численним природним, історичним та архітектурним пам'яткам острова. Безліч туристів приваблює діючий вулкан Етна.
Пляжі Сицилії:
Чорний пісок - пляжі Катанні і околиць (біля вулкана Етна) а, точніше від північної частини узбережжя Катанії до околиць Ачіреале.
Білий пісок - у Сан-Віто ло Капо - містечко між Трапані і Палермо.
Красиві пляжі - у Таорміні, Тиндари, а також пісочні пляжі є в околицях Сіракуз ( наприклад, зона Фонтані Б'янці - Fontane Bianche) і в околицях Трапані.
Гальковий пляж - у Скопелло, що поруч з Кастелламаре (недалеко від Палермо), часто галька знаходиться лише на березі, а у воді дно вкрите піском.
Кам'янисті пляжі - розкидані по всьому узбережжю Сицилії, наприклад, в околицях Катанні великі камені - у Ачіреале, Оньина - поруч з Сіракузами, вода тут найчистіша.
Палермо (Palermo) - місто контрастів: одна його вулиця - в руїнах, друга - блищить яскравою мішурою фешенебельних готелів і бутиків з запаморочливими цінами. Найближчий до Палермо піщаний пляж знаходиться в містечку Монделло - відоме тусовочне місце у літній період.
Палатинська капела - головна визначна пам'ятка міста і одна з чудасій європейського середньовіччя, з різьбленою дерев'яною покрівлею, розмальованою в арабському дусі, і безліччю мозаїк найвищої якості.
Головні площі: в центрі міста - на перетині двох головних вулиць Пьяцца Вільєна, Пьяцца Преторія, з чудовим фонтаном.