укр рус
Женева–Лозанна–Берн–Цюріх
Ідею подорожі додано в 2015 р.
3 людини
7
7 днів і
6 ночей
~ 975 €/люд
~ 2925 €/усіх
оренда авто
Citroen C4
Основні витрати на цю подорож
Вартість: для одного для всіх
Авіа Київ-Женева, Цюріх-Київ, KLM ~ 185 € ~ 555 €
Проживання Женева (2 ночі), готель ~ 300 € ~ 900 €
Проживання Лозанна (1 ніч), готель ~ 50 € ~ 150 €
Проживання Берн (1 ніч), готель ~ 70 € ~ 210 €
Проживання Цюріх (2 ночі), готель ~ 300 € ~ 600 €
Оренда автомобіля Citroen C4 ~ 70 € ~ 210 €
Вартість подорожі ~ 975 € ~ 2925 €
Додаткові витрати на цю подорож
Вартість: для одного для всіх
Візовий збір 35 € 105 €
Страхування 6 € 18 €
Бензин 14 € 42 € 300 км, 1,44 євро/літр
Сподобалася ця ідея подорожі?
Втілюйте в життя власний унікальний маршрут!

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Проїхатися найбільшими містам Швейцарії на автомобілі — що може бути краще для знайомства з цією дивовижною країною. Озера, ріки та гори — чарівні пейзажі, які можна побачити в дорозі, залишаться у вас в пам'яті на довгі роки.

Цей маршрут починається в Женеві, куди ви прилітаєте з Києва (2 ночі). Далі ви прямуєте в Лозанну, де проводите одну ніч, а потім вас чекає знайомство зі столицею — Берном (1 ніч). Закінчення подорожі заплановано в Цюріху.

Що обов’язково варто спробувати

Fondue — знамените фондю. У розплавлений сир занурюються шматочки хліба або картоплі.
Filet des perches — філе з окунів
Rösti — швейцарські картопляні оладки
Raclette — картопля під розплавленим сиром, подається з корнішонами
Birchermüesli — відомі у всьому світі місцеві натуральні мюслі
Gruyere, Tete de Moine і Emmenthal — популярні сорти сирів
Zopf — типовий швейцарський хліб косичкою
Luxemburgerli — знамениті тістечка
Tirggel — медові фігурні печива
Kirschwasser або Kirsch — швейцарський бренді, типу вишневої настоянки
Вина: Fendant (біле), Oeil de Perdrix (рожеве) і Dôle і Pinot Noir (червоне).

Що обов’язково варто подивитися

Женева

Затишне і мальовниче місто на річці Рона у всьому світі популярне як фінансовий та дипломатичний центр Швейцарії. Так, у знаменитому Палаці націй розташувалися штаб-квартири ООН, Червоного Хреста, ЮНЕСКО, а на його вулицях можна зустріти офіси безлічі інших всесвітніх організацій і компаній.
Той, хто цікавиться історією європейських країн, мистецтвом і предметами старовини, отримає велике задоволення від відвідування музеїв Женеви.
У Музеї мистецтва та історії (Musée d´Art et d´Histoire) ви зможете подивитися на кераміку епохи Античності, вітражі і предмети побуту Середніх віків, а також помилуватися творіннями Родена, Ренуара, Пікасо, Моне та інших видатних майстрів.
Цікавий і Musee du Vieux Geneve, який розташовується в найстарішому будинку міста будівлі 1303 року — Maison Tavel. В ньому можна побачити експонати різних епох — від Середньовіччя до середини XIX століття.

Лозанна

Мальовниче місто, що розкинулося на березі Женевського озера, відоме як «олімпійська столиця» світу (через розташування в ньому штаб-квартир безлічі спортивних організацій). Якщо ви цікавитеся історією спорту — обов'язково відвідайте Олімпійський музей (Musée olympique).
Незважаючи на те, що місто не дуже велике (близько 135 000 чоловік), це єдиний населений пункт в Швейцарії, де є метрополітен. Метро дозволяє дістатися з одного кінця міста в інший, що іноді дійсно необхідно — через горбистий рельєф наземним транспортом зробити це буває непросто.
Пам'ятки, які варто побачити: Кафедральний собор (Kathedrale Notre-Dame), Палац Рюміна (Palais de Rumine), фонтан Правосуддя.

Берн

Місто фонтанів, ведмедів і політиків :) Тут знаходиться Швейцарський Національний банк, засідає Федеральна рада країни, яка є колективним правителем держави.
Основні визначні пам'ятки: вежа з астрономічним годинником Цитглоггетурм, Церква Святого Духа в стилі бароко, Holländerturm (Голландська башта), музей Альберта Ейнштейна.
Прогулюючись затишними вуличками Берна, помилуйтеся зеленими берегами річки Аре, загляньте в підземні магазинчики і випийте кави на одному з дивовижних мостів.

Цюріх

Прекрасна архітектура, дивовижна природа і доброзичливість місцевих жителів приваблює тисячі туристів в одне з найбільших міст Швейцарії. Цюріх буде цікавий всім членам сім'ї, починаючи від найменших — для них в місті є чимало привабливих місць: зоопарк, знаменита кондитерська Sprüngli, а також Музей іграшок.
Дорослим сподобається музей Кунстхаус, в якому зібрані роботи відомих художників Європи, Оперний театр та чудові собори Цюріха.

Подорожуйте Європою та світом частіше. З нами це стало реально!

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Найближчі заходи та свята в: Швейцарія
Усі заходи
;
WhatsUp
Telegram
Viber