укр рус
Авторалі в Крумлові (Rallye Cesky Krumlov)
з 17 по 18 травня
Чехія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У травні в Чехії пройде традиційне авторалі - Rallye Cesky Krumlov 2019.

Цей етап загальнонаціонального чеського авторалі проходить в мальовничому містечку Чеський Крумлов, яке розташувалося на берегах Влтави.

Ралі в Чехії традиційно збирає велику кількість фанатів цього виду спорту. Ралі в Чехії 2019 року буде проходити по дещо зміненій трасі, що пролягає через центральні вулички Ческі-Крумлов, що повинно підвищити видовищність цього заходу.

Ралі в Ческі-Крумлов має міжнародний статус. В рамках його проведення відбуваються як командні заїзди, так і поодинокі виступи. Перед початком ралі всі учасники отримають можливість пройти ознайомчі заїзди по місту.

Авторалі в Крумлові - це не тільки спортивний, а й великий світський захід. Городяни і туристи, які у величезній кількості з'їжджаються в дні проведення ралі, будуть мати можливість не тільки поспостерігати за заїздами, але і відвідати автомобільну виставку, взяти участь у конкурсах і концертних програмах, які проводяться організаторами ралі.

На ралі в Крумлові очікується велика кількість зірок автогоночного світу. А вечорами заплановані виступи популярних в Європі музичних колективів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чехія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber