укр рус
Бал в ім'я життя (Life Ball) у Відні
8 червня
Австрія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

З 1992 року в Австрії проводять Бал в ім'я життя. Це свято стало щорічною традицією і зібрало безліч шанувальників, які з нетерпінням чекають Life Ball 2019 Vienna. Бал є благодійним і недаремно має таку назву. Адже всі отримані грошові кошти, всі пожертви від спонсорів переводяться у фонди, метою яких є боротьба зі СНІДом.

Це свято вважається одним з найяскравіших і незвичайніших подій у всій Європі. Воно відрізняється відчайдушністю, пишнотою і екстравагантністю. Вже зараз на запланований Life Ball у Відні в 2019 році важко дістати квитки, адже їх кількість обмежена. На це незвичайне свято, яке проводять в Ратуші, запрошують зірок світової величини, і багато хто з радістю приймає запрошення.

Бал у Відні в 2019 році, як і завжди, пройде в честь сексуальних меншин. Всі, хто не зможуть придбати квитки на цю грандіозну подію, будуть танцювати на площі перед Ратушею. Бал в ім'я життя привертає увагу до проблем хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих.

Благодійний бал у Відні - це місце, де можна побачити незвичайні костюми. Адже головне правило балу - це мінімальне дотримання пристойності. Так що любителі латексу, пір'я та блискіток можуть себе не стримувати.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Австрія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber