укр рус
Фестиваль джазу в Бергамо
з 15 по 22 березня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Перлина Ломбардії древнє місто Бергамо славиться не тільки своїми культурними та історичними пам'ятками, але й відомим на весь світ джазовим фестивалем. Джаз фестиваль у Бергамо 2020 року за традицією буде проходити навесні.

«Джаз Бергамо 2020» об'єднає всіх шанувальників джазової музики — виконавців і слухачів. Заходи проходитимуть як просто неба, так і в спеціальних концертних холах.

В рамках «BERGAMO JAZZ 2020» пройде конкурс джазових виконавців, кращих з яких буде оцінювати компетентне міжнародне журі.

Крім конкурсу, в рамках фестивалю заплановано величезну кількість виступів, семінарів, присвячених питанням збереження і примноження джазової культури, прес-конференцій легенд джазової музики. Також планується, що професійні музиканти будуть організовувати майстер-класи для молодих виконавців та колективів.

У цьому році під час проведення фестивалю планується відкриття художніх та фотовиставок, присвячених історії джазової музики. Фестивальні заходи супроводжуються іншими культурними акціями — вечорами кіно, відкритими музейними експозиціями, концертами та театральними постановками.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber