укр рус
Бернський карнавал (Berner Fasnacht)
з 27 по 28 лютого
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бернський карнавал є відмінним способом влаштувати проводи обридлої зими. Природа оживає, звірі пробуджуються після зимової сплячки, і люди починають веселитися. За деякими джерелами, свято подібного типу влаштовували в Берні ще в 15 столітті. Правда, все це було спочатку забуте, а потім відновлено згідно з традиціями . Зараз третій за значимістю і розмахом карнавал у Швейцарії проходить в Берні.

Урочисті заходи припадають на кінець зими-початок весни і тривають приблизно тиждень. Карнавал в Берні (Bärner Fasnacht) 2020 року з нетерпінням чекають усі жителі Берна, як дорослі, так і діти. Це період дуже веселих гулянь, різних розваг та надзвичайних подій.

Майбутній карнавал в Берні 2020 обіцяє бути, як завжди, на висоті. Всіх глядачів чекає парад. Учасники параду перевдягаються в різні костюми, грають на музичних інструментах, співають і танцюють. Один з карнавальних днів повністю присвячується дітям. У них своя особлива розважальна програма. Під час заходу можна побачити багато різних артистів, фокусників, а також театральних постановок, почути гру оркестру і дізнатися про існування багатьох чарівних і фантастичних істот.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber