укр рус
Блумсдей (Bloomsday)
з 11 по 16 червня
Ірландія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль Блумсдей — захід для любителів літератури, книг та ірландського письменника Джеймса Джойса. За мотивами його твору було організоване відоме свято — день Блума в Ірландії. Щоб відразу розставити крапки над і, зробимо уточнення, що Леопольд Блум — головний герой роману «Улісс». Всі заходи, які проходять 16 червня безпосередньо пов'язані з твором, сюжетом і в цілому життям Блума.

Святкування дня Блума почалося з того, що в одну з річниць з дня народження Джойса, його друзі відправилися на кінних екіпажах по місту, читаючи роман і заїжджаючи у всі місця, описані у творі. Таким чином вони хотіли вшанувати пам'ять друга і вкотре нагадати жителям Дубліна про талановитого співвітчизника. Ірландцям сподобалася традиція і вже в наступні роки святкування заходу набуло більшого розмаху.

Блумсдей 2019, як завжди, пройде не тільки в Дубліні, але і по всьому світу. Шанувальники творчості Джойса організовують різні читання, екскурсії і поїздки по тих таки знаменитих місцях з роману, фотографуються біля пам'ятників і табличок, переодягаються в костюми тієї епохи і обідають, як у романі смаженими баранячими нирками, стаканчиком бургундського і бутербродом з італійським сиром.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Ірландія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber