укр рус
Великий тиждень Більбао (Semana Grande de Bilbao)
з 17 по 25 серпня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Великий тиждень Більбао (Semana Grande de Bilbao) 2019 року - це традиційне свято в місті Більбао, яке збирає тисячі туристів. Проводиться воно щорічно, починаючи з 1978 року. Дата початку святкування свята - субота перед 22 серпня. Триває свято дев'ять днів.

Початок міських урочистостей оголошує глашатай, який обирається місцевими жителями і зробив вагомий внесок у розвиток міста. Він одягнутий у традиційний жовтий костюм, капелюх з плюмажем і білі штани. Право вибору глашатая належить спеціальній комісії з карнавалів.

Стартує сієста Більбао 2019 року, як і зазвичай, з запуску спеціальної ракети, яка називається «тксупин». Жінка, що запускає ракету, називається «чупинера».

Під час свята в місті проводяться карнавали, масові гуляння, концерти просто неба, різноманітні фестивалі і ярмарки.

Традиційний символ Semana Grande de Bilbao - лялька Марихайя. Вона виглядає як огрядна іспанка з піднятими в танці руками.

Особливе місце в програмі фестивалю займають конкурси вертушок, ракет та феєрверків, без яких Semana Grande de Bilbao неможливо собі уявити. Вважається, що чим більш гучне було свято, тим краще воно вдалося.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber