укр рус
День Бельгії
21 липня
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Одним з найважливіших і найголовніших свят у Бельгії є День Незалежності. Святкують його щороку 21 липня. Виник він ще в 1831 році. В цей день на виборах переміг король Леопольд I. Він зійшов на престол і присягнув на вірність Конституції і Парламенту Бельгії.

День незалежності Бельгії святкують по всій країні.

Цей день ознаменований безліччю урочистостей, парадів та інших різних розважальних заходів. Кожен рік в цей день в Брюсселі проводиться військовий парад, на якому демонструють різну спеціальну військову техніку. У місті Генті в цей день проходить досить великий вуличний фестиваль, який супроводжується танцями та музикою. Також найрізноманітніші заходи проходять у всіх містах Бельгії. У цей день жителі країни зазвичай виходять на вулиці з національними прапорами. У кінці свята влаштовують чудовий салют.

У цей знаменний день вхід до більшості музеїв країни - вільний. Крім урочистих заходів у цей день можна побачити усезагальні веселощі: людей, які танцюють на вулицях міст та звідусіль лунаючу музику. Національний День Бельгії є не просто святом для всіх бельгійців, а й можливістю отримати незабутні враження для всіх туристів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber