укр рус
День Європи
з 5 по 9 травня
Європа
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

День Європи є міжнародним святом, яке відзначається у всіх частинах цього континенту. Святкування Дня Європи проходить 5 і 9 травня в залежності від його творця. Справа в тому, що подія, яка відзначається 5 травня, була створена Радою Європи в 1949 році, а 9 травня відзначається день, прийнятий Європейським Союзом в 1950 році. Але, незважаючи на різницю в термінах проведення заходу, в Європі свято відзначається завжди однаково і з розмахом.

Чергове свято не змусить себе чекати. Жителі різних країн ретельно готуються до цієї події, плануючи різні розважальні заходи для місцевих жителів і туристів. Кожен, хто побачить це дійство, не залишиться байдужим. Вас чекають музичні концерти, паради, різноманітні шоу, карнавали, вистави та багато іншого.

День Європи 2015 — це свято єдності та миру. Багато жителів різних країн покидають свої домівки та їдуть на свято до інших країн, щоб показати свою любов і дружбу до іншого народу, а також просто весело провести час. Тому, якщо ви жодного разу не відзначали це свято, то радимо вам відвідати одну з країн Євросоюзу і відчути ту атмосферу єдності, яка властива даній події.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Європа
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber