укр рус
День міста Тбілісі (Тбілісоба)
26 жовтня
Грузія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Як же люблять грузини все своє, рідне, національне! З особливим розмахом в цій країні відзначається і день головного міста, столиці — Тбілісі. Зазвичай свято Тбілісоба відзначається в кінці жовтня, але іноді святкування переноситься на початок місяця. Це пов’язано з часом, коли закінчується сезонний збір винограду і грузини мають повне право відпочити, розслабитися і відсвяткувати збір врожаю.

На день Тбілісі проводиться дуже багато різних заходів: нагороджують людей, які відзначилися і зробили великий внесок у життя країни, вітають молодят, які за традицією в цей день садять дерево, організовується парад і всілякі розважальні заходи, як для дорослих, так і для дітей. У Тбілісі День міста святкується на центральній площі Свободи.

Тбілісоба в Грузії — суто сімейне свято, яке збирає всіх членів сім'ї за одним столом. Після невеликого бенкету дорослі разом з дітьми вирушають у центр столиці, щоб взяти участь в загальному святкуванні і веселощах. Відправившись на свято Тбілісоба в 2019 році, ви зможете побачити національні танці, скуштувати традиційні страви, познайомитися з місцевими жителями і чудово провести час!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Грузія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber