укр рус
День Гельсінкі
12 червня
Фінляндія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

День міста — найважливіше свято в житті будь-якого населеного пункту. А якщо мова йде про день столиці — то й поготів. Такі свята відзначаються широко, з розмахом, так, щоб запам'яталося до наступного року. Особливо урочисто і на широку ногу відзначається День міста Гельсінкі.

День міста в Гельсінкі відзначається щорічно дванадцятого червня. Історія міста налічує понад півтисячі років, однак святкувати день народження столиці фіни стали тільки в 1959 році.

З тих пір це одне з найулюбленіших свят для всіх городян. В цей день в місті проходить велика кількість святкових заходів, концертів, виставок, змагань. Основні заходи зосереджені на головній площі столиці, але кожен департамент міста готує і свої урочистості.

Початок у свята дуже незвичайний — старт Дню міста дає мер, який для цього повинен випити чашку кави у внутрішньому дворі міської адміністрації.

З цього моменту День Гельсінкі вважається офіційно відкритим. Слід зазначити, що всі культурні заклади Гельсінкі (музеї, концертні зали, театри, виставкові галереї) в цей день працюють безкоштовно.

День Гельсінкі 2019 року за традицією буде супроводжуватися святковими салютами, виставками та екскурсіями, що розповідають про історію міста, безліччю урочистих заходів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Фінляндія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber