укр рус
День яблука (Apple day)
21 жовтня
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

День яблука (apple day) в Англії відзначають з розмахом, збираючи всіх садівників і фермерів в одному місці. В цей день (а зазвичай це 21 жовтня) шанують не лише одні яблука, але і фруктові сади, в яких вони ростуть.

День яблука у Великобританії проходить у формі величезного ярмарку, де можна не тільки скуштувати яблука різних, навіть рідкісних сортів, але і на місці придбати саджанці для самостійного вирощування фруктів. На захід з'їжджається дуже багато досвідчених садівників, тому ви зможете отримати корисні поради, задати цікаві питання і проконсультуватися з професіоналами. Крім продажу яблук і саджанців, на день яблука в Британії готують різні страви: печуть пироги, штруделі, слойки, готують повидло, соки, компоти та сидр. Розважальна частина програми не менш цікава. Вас чекають різні конкурси, наприклад, стрільба по яблукам з лука або змагання, де переможе той, хто відріже найдовшу шкірку з одного яблука («The Longest Peel Competition»).

У Яблучний день в Англії 2019 організатори готують цікаву програму, запрошують відомих садівників і чекають всіх на заході!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber