укр рус
День конопель «Чаша канабісу» в Амстердамі
з 22 по 29 листопада
Нідерланди
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Кубок Коноплі (Cannabis Cup) — фестиваль, який вперше був організований в 1987 редактором журналу High Times Стівеном Хагером. Фестиваль, який проводиться щороку в Амстердамі — найбільш популярна подія серед любителів конопель і компаній, що займаються цією галуззю. Публіці надається велика кількість різноманітних сортів марихуани для оцінки і вибору переможців. Щорічно команда журі обирає компанію, яка створила найкращий сорт.

У Нідерландах марихуана легальна. Більшість виставленої марихуани на фестивалі поставляється з різноманітних кофешопів Амстердама. Як правило, перемога присуджується новому або нещодавно виведеному сорту.

Величезна кількість туристів приїжджає на фестиваль. Завдяки легальності марихуани, вміст тетрагідроканабінолу часто буває дуже високою.

Потрапити в журі вважається великою честю. Щоб це сталося, відвідувач повинен внести додаткову плату за вхід, де він отримає шанобливі привітання і проголосує за різноманітні сорти конопель. Часто надається красиво оформлена кімната для тих, хто вже більше не в змозі вживати марихуану.

Одна з найпоширеніших помилок полягає в тому, що вважають, що марихуана вживається тільки за допомогою куріння. Це не так. На Кубку Конопель кожен бажаючий може вживати її будь-яким бажаним йому способом.

Ця подія широко спонсорується активістами, що борються проти дискримінації марихуани і компаніями, які розробляють сорти і продають насіння.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Нідерланди
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber