укр рус
День Мадрида
2 травня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

2 травня усі жителі столиці Іспанії відзначають своє свято — День Мадрида. Всі подія супроводжуються великою кількістю цікавих заходів та урочистостей. Якщо ви жодного разу не були в столиці Іспанії, саме час задуматися про поїздку і провести свої вихідні в центрі веселощів.

Місто є не тільки столицею Іспанії, але і великим адміністративним центром. Саме тому день міста Мадрида святкується з великим розмахом. В честь свята стало традиційним проведення масштабних військових парадів, які влаштовуються на основних площах міста.

Але свято не закінчується одними лише парадами. Для місцевих жителів та гостей міста готують велику кількість розважальних заходів. В цей день в Мадриді можна відвідати концерти сучасних популярних виконавців, сходити на спеціальні виставки або просто провести час в своє задоволення у місцевому кафе або ресторані. Ближче до вечора, коли настає темрява, столиця починає сяяти безліччю різнобарвних вогнів. А кульмінацією свята стає масштабний феєрверк.

День Мадрида — це не просто свято. Якщо ви хочете відчути справжні радісні емоції, обов'язково відвідайте цей захід, який нікого не залишить байдужим.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber