укр рус
День музики у Парижі (Fête de la Musique)
21 червня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Традиція відзначати День музики зародилася в Парижі ще в 1982 році. Але поступово фестиваль набув популярності і поширення в інших державах, і зараз Fête de la Musique з радістю святкують в більш ніж 100 країнах по всьому світу.

Дата музичного фестивалю не випадкова — 21 червня, день літнього сонцестояння. Багато років тому в цей час було прийнято відзначати свято родючості, повноти життя, влаштовувалися народні гуляння і проводилося багато магічних ритуалів. Звичайно, в День музики у Франції навряд чи хтось стрибає через багаття і пускає вінки по воді, але з точністю можна сказати, що всі веселяться і насолоджуються найдовшим днем у році.

На святі музики у Парижі чарівні звуки доносяться практично з кожної площі і кожного парку. Іноді музиканти розташовуються прямо на тротуарі, але це не бентежить ні виконавця, ні його вдячних слухачів. В цей день професіонали і аматори можуть стояти пліч-о-пліч, надаючи можливість кожному бажаючому доторкнутися до мистецтва. Безліч безкоштовних концертів на свіжому повітрі, барвистих парадів з музичним супроводом — все це можна побачити і почути на чудовому святі музики у Франції.

Програму фестивалю на 2019 рік шукайте на сайті: http://fetedelamusique.culturecommunication.gouv.fr/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber