укр рус
День збору винограду (Ртвелі)
з 14 вересня по 18 жовтня
Грузія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Грузія завжди вважалася однією з кращих країн, яка виготовляє вина, тому невипадково саме виноград користується тут великою повагою і шануванням. Час збору винограду грузини перетворили у справжнє свято з безліччю традицій, символічних обрядів і подій.

Свято збору винограду в Грузії триває кілька тижнів з кінця вересня до середини жовтня. Конкретних дат немає, тому що все залежить від погоди і зрілості винограду. В цей час сюди з'їжджається багато туристів, охочих не тільки подивитися на те, як все відбувається, але і взяти активну участь у зборі та переробці плодів. Крім самого збору, цікавою є і наступна частина свята, а саме застілля. Гостинність грузинів не знає меж, а тому на столі обов'язково буде багато національної їжі, традиційних страв і, звичайно ж, молодого вина. Ртвелі 2019 обіцяє бути цікавим і насиченим, адже у цьому році прогнозують дуже великий урожай винограду.

Свято Ртвелі в Грузії — відмінна можливість поєднати відпочинок з пізнанням історії, традицій і звичаїв. Відправитися на екскурсію можна в будь-який винний регіон, скрізь вам будуть раді і приймуть від вас хоч і маленьку, але все ж допомогу з величезним задоволенням.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Грузія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber