укр рус
День Св. Мартіна
11 листопада
Нідерланди
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

11 листопада католицькою церквою вшановується пам'ять Мартіна, єпископа Турського. Святий Мартін - покровитель Франції, бідняків, альпійських пастухів, солдатів, домашніх птахів і тварин та міста Утрехта в Нідерландах. Житіє святого говорить про те, що він дуже дбав про бідних, жебраків і хворих, тому більш глибокий сенс цього свята - милосердя.

У Нідерландах цьому святому присвячені 40 найдавніших церков, а в Бельгії - всі чотириста.

День святого Мартіна в Голландії - це останнє свято перед великим постом. В цей день за традицією запікають гусака, а також починають пити вино нового врожаю.

День святого Мартіна в Венлоо, місті, яке знаходиться в провінції Лімбург, проходить незвичайне дійство: святий Мартін, одягнений у єпископський костюм, їде по місту в екіпажі в супроводі оркестру. Всі учасники цієї ходи одягнені в маскарадні костюми і несуть ліхтарики з ріпи зі свічками всередині.

Особливістю цього свята є «частування святого Мартіна». Це пакеттики, які набиваються цукерками, родзинками, горіхами упереміш з монетами, сувенірами, маленькими іграшками. Такі пакети розвішуються під стелею на дитячих святах, вечірках і дискотеках, а потім все одночасно падає на гостей.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Нідерланди
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber