укр рус
День Св. Мартіна
11 листопада
Швеція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

День святого Мартина — свято гурманів з багатовіковою історією. Першу письмову згадку про нього зареєстровано в 1957 році в Стокгольмі. Святий Мартин — покровитель бідняків, домашніх тварин, птахів і солдатів. В цей день, який є святом закінчення осінніх робіт і початку зими, у всіх дворах і на кожній вулиці запалювали вогнища, на яких спалювали кошики. Через ці багаття стрибали і влаштовували ходи за участю рядженого Мартіна на коні.

День святого Мартіна (St. Martin's Day) відзначають 11 листопада. Традиційна страва свята — запечений гусак, який в цей час року найбільш відгодований. На стіл подають суп, який готують на свинячий або гусячої крові і заправляють гострими спеціями (страву також називають «чорний суп»), смаженого гусака (його потрібно з'їсти всього від дзьоба до хвоста) і на солодке — яблучний пиріг або торт, висотою в 1 метр.

У День Святого Мартіна в Швеції в 2019 році компанії людей зберуться в ресторанах і кафе, щоб віддати належне святому і, головним чином, поласувати смаженим гусаком, так як після рясної вечері починаються Філіппіки, або Пилипівський піст, який названий в честь апостола Пилипа. Піст триває протягом цілого місяця.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швеція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber