укр рус
День Взяття Бастилії
14 липня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Кожен рік у Франції 14 липня прийнято відзначати День взяття Бастилії. Це один із найголовніших французьких свят. Кожен, хто відвідає Париж у липні і застане святкування Дня взяття Бастилії, запам'ятає цю подію на все своє життя. За розмахом це настільки грандіозне торжество, що його можна порівняти зі святкуванням Нового року або навіть Різдва.

Свято День взяття Бастилії у Франції святкують близько 3-х днів. Перші гуляння починаються ще напередодні ввечері. 14 липня всіх чекає парад, який, починаючи з Єлисейських полів, прокрокує по всьому місту до Лувру. Всі жителі Парижа і гості зможуть спостерігати цю грандіозну ходу. Ще одним подарунком держави місцевим жителям є чудовий салют. Його також прийнято влаштовувати 14 липня. До речі, в Парижі можна буде відвідати багато вечірок, які будуть влаштовані на честь саме цього свята. Цей день - офіційний вихідний, тому, крім Лувру і ще декількох визначних пам'яток, ви нічого не зможете відвідати.

Святкування Дня взяття Бастилії бере свій початок ще з часів революції. У 1789 році парижани штурмом взяли Бастилію, яка була на той час символом королівської влади і терору.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber