укр рус
Дні Середньовіччя в Сан-Марино
з 26 по 29 липня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Сан-Марино славиться на весь світ своєю архітектурою, вірністю традиціям і неймовірно красивими краєвидами. Сюди щороку з усього світу з'їжджаються натовпи туристів, однак пік інтересу до Сан-Марино припадає на той час, коли тут проходять Дні Середньовіччя.

Здається, що Сан-Марино спеціально створене для цього дійства, адже старі вузькі вулички цього міста нітрохи не змінилися за останні кілька століть.

Дні середньовіччя в Сан-Марино 2019 року будуть, як завжди, проведені в кінці липня. Свято триває чотири дні. На цей час місто занурюється в чарівну атмосферу Середніх віків. Городяни та гості одягаються в костюми, відповідні епосі, на вуличках і площах відкриваються тематичні павільйони, стилізовані під лавки і ремісничі майстерні Середньовіччя.

Всі дні свята на вулицях не припиняються веселощі. Тут проводять костюмовані карнавали, святкові процесії. Концерти, які йдуть на всіх майданчиках, також відповідають духу епохи.

Середньовічне свято в Італії 2019 року буде супроводжуватися середньовічними турнірами, змаганнями зі стрільби з арбалета, урочистою ходою прапороносців і численними конкурсами.

Ярмарки, вуличні вистави, до яких залучаються всі жителі міста, конкурси, феєрверки, кулінарне і музичне розмаїття робить Дні Середньовіччя в Сан-Марино заходом, який запам'ятається на все життя.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber