укр рус
Джазовий фестиваль Jazz Festival de de Granada) в Гранаді
з 1 по 10 листопада
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щорічно, починаючи з 1980 року, увагу любителів музики зі всього світу приваблює джазовий фестиваль в Гранаді.

Джазовий фестиваль в Іспанії відноситься до найбільш престижних не тільки європейських, але й світових джазових кіл. У різний час на сцені фестивалю виступали такі джазові метри, як Майлз Девіс та інші.

Festival de jazz de granada 2019 року дасть можливість побувати більш ніж на сімдесяти джазових концертах, які відбуватимуться у різних концертних холах Гранади.

Головні фестивальні заходи будуть проводитися в Театрі Ізабель ла Католика, де виступлять музиканти, що грають у різних джазових напрямках. Програма фестивалю поділена на кілька тематичних секцій, які дозволяють визначити кращих виконавців у різних джазових напрямках.

Конкурс джазових виконавців, організований і проведений в рамках фестивалю, в цьому році об'єднає учасників більш ніж з 30 країн. Більшість експертів вважають, що виступ на цьому конкурсі гарантує успішний кар'єрний старт молодим виконавцям.

В рамках фестивалю проводиться безліч заходів, покликаних популяризувати джаз як напрям: семінари, майстер-класи, конференції та навчальні програми для музикантів-початківців.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber