укр рус
Щорічний карнавал в Австрії
з 10 січня по 15 лютого
Австрія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Австрія - це країна, де проводиться не один карнавал. Вона знаменита своїми зимовими карнавалами, які починаються ще в грудні з святкування Різдва, а закінчуються тільки в березні. У місті Філлах в березні проходить карнавал, який є кульмінаційною подією для півдня Австрії.

Карнавал у Філлах в 2020 році, як завжди, пройде з великим розмахом і перетворить це маленьке містечко в місце нескінченного свята, розваг і веселощів. Це місто завжди знаходилося в тіні більш великих і значущих населених пунктів Австрії. Але, тим не менш, в місті добре розвинена інфраструктура туризму і, звичайно, в основному це заслуга Villach Austria carnival.

Це місто було засноване більше тисячі років тому. І найзнаменнішою подією є карнавал, який в ньому проводиться і триває кілька місяців. Протягом всього часу веселощі не припиняється ні на мить, місто постійно знаходиться в стані свята. Під час карнавалу можна побачити різні костюми. Найбільшою популярністю користуються костюми, що зображають ведмедів та товстунів. Завершення свята прийнято відзначати чудовим феєрверком.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Австрія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber