укр рус
Фальяс (Fallas)
з 15 по 19 березня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Las Fallas de Valencia — це грандіозне свято, яке проходить в Іспанії кожної весни. Величезні фігури з дерева та пап'є-маше опиняться на головних вулицях Валенсії, даруючи радість усім місцевим жителям і туристам. Розмір кожної фігури може досягати висоти в декілька поверхів. Над їх створенням працюють висококваліфіковані майстри.

Фальяс у Валенсії відзначають 4 дні. За цей час на вулицях міста проходить велика кількість розважальних заходів. Всі люди забувають про свої справи і виходять на вулиці міста. Вечорами проводяться масові дискотеки, вечірки та інші культурні дійства. Основа цього свята полягає у проведенні безлічі піротехнічних шоу, які протягом всіх 4 днів радують жителів і гостей міста. В останній день свята відбувається подія, яку з нетерпінням чекають всі учасники фестивалю. Мова йде про спалення фігур. Цією подією країна в черговий раз зустрічає весну.

Таке святкування в Іспанії пройде з 15 по 19 березня. Фальяс (Fallas) 2020 подарує всім нові незабутні відчуття і емоції. Якщо ви любитель яскравих вражень, то вже зараз приготуйтеся провести свій найцікавіший вікенд, який обов'язково запам'ятається на довгий час.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber