укр рус
Фестиваль «Біла ніч музеїв» (La Notte Bianca) у Римі
з 7 по 8 вересня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

La Notte Bianca - це захід, який традиційно щороку проходить у Римі. Суть заходу полягає в тому, що в одну з ночей вересня всі культурні заклади, музеї та галереї безкоштовно відкривають свої двері для відвідування.

Ніч музеїв у Римі починається у вісім годин вечора суботи і триває до восьми ранку неділі. У цю ніч у Римі збирається до трьох мільйонів туристів, які приїжджають для того, щоб зануритися в чарівну атмосферу свята культури і духовності.

Біла ніч в Римі називається так, тому що ліхтарі і вогні закладів не гасяться тут до самого ранку.

Оскільки свято носить масовий характер, рух автомобілів у більшій частині міста перекрито, в той час як муніципальний транспорт функціонує всю ніч у посиленому режимі.

Крім традиційних експозицій, які можна подивитися в будь-який інший день, музеї, галереї та театри влаштовують для цієї ночі спеціальні тематичні виступи.

Відвідування всіх виставок, галерей, кінотеатрів, театрів - безкоштовно. Однак, якщо хтось захоче залишити благодійний внесок - то це тільки вітається. Гроші, які музеї виручили в цю ніч, як правило, йдуть на благодійність.

Крім того, що в цей час в Римі відкриті всі культурні заклади міста, в цю ніч проводиться безліч концертів, фестивалів, гулянь і маніфестацій під відкритим небом.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber