укр рус
Фестиваль білих трюфелів в Альба П'ємонт
з 5 жовтня по 24 листопада
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Білий трюфель - екзотичний делікатес, спробувати який може далеко не кожен. Однак, незважаючи на свою високу вартість і досить екзотичний смак, цей незвичайний гриб має безліч шанувальників серед гурманів усього світу. Для тих, хто небайдужий до цих ласощів, проводиться фестиваль білих трюфелів в Італії.

Фестиваль білих трюфелів в Альба П'ємонт - це глобальне дійство в кулінарному світі. Взяти участь у фестивалі вважають почесним обов'язком провідні виробники трюфеля і кращі ресторатори зі всього світу.

Фестиваль проходить восени в жовтні-листопаді. Фестиваль проходить в Альба П'ємонт, оскільки вважається, що це єдине місце на планеті, де може бути вирощений білий трюфель. Значення білого трюфеля для італійців настільки високе, що він заборонений до вивезення з країни в промислових цілях, так що для того, щоб спробувати справжній білий трюфель, треба приїхати сюди.

Очікується, що фестиваль білих трюфелів 2019 року буде проведено з особливим розмахом, адже у цьому році заявлено рекордну кількість виробників білого трюфеля і майстрів, які виявили бажання продемонструвати своє мистецтво приготування страв з білим трюфелем.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber