укр рус
Фестиваль Бенікасім (Benicassim)
з 18 по 21 липня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Кожна європейська країна має власний масштабний музичний фестиваль, на який з'їжджаються любителі музики і танців під відкритим небом зі всього світу. Є такий і в Іспанії — це фестиваль Бенікасім. Проводиться він в середині липня в невеликому однойменному місті.

У цьому році на фестивалі Benicassim виступлять багато відомих виконавців инди-, рок-, фольк- і інших жанрів. Крім музики, танців і загального відриву, на рок-фестивалі можна буде подивитися фільми, сходити на театральні вистави або навіть пограти у футбол. Цей фестиваль — гарна можливість поєднати денний пляжний відпочинок з вечірнім відвідуванням концертів. Ціни на фестиваль Бенікасім досить демократичні. Наприклад, квиток на 4 дні коштує всього 85 євро. Порівняно з іншими заходами такого масштабу дуже навіть непогано. Умови в наметовому містечку теж хороші, тому якщо ви любите такий вид відпочинку, життя в наметах, нові знайомства і хорошу музику — вам сюди!

Знайти списки учасників, карту кемпінгів та інші подробиці, які стосуються організаційних моментів можна на офіційному сайті фестивалю Бенікасім в 2019 році.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber