укр рус
Фестиваль Біргітта (Birgitta Festival)
з 8 по 17 серпня
Естонія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Протягом вже 10 років у серпні в невеликому районі Піриту на північному заході Естонії проходить фестиваль святої Бірґітти (Бригіти). Організатором заходу виступає Таллінське філармонічне товариство, тому всі виступи так чи інакше пов'язані з музикою, танцями і співом. У програмі присутні як класичні постановки, так і цілком сучасні – балет, опера, джазова музика, ляльковий театр, хор та інші жанри.

Фестиваль музики і театру проходить у дуже цікавому і атмосферному місці. Це зруйнований середньовічний монастир святої Бірґітти, в якому організатори облаштували сцену і глядацьку залу. До вечора, коли заходить сонце, все навколо темніє і запалюються численні факели, створюючи казкову, містичну і неймовірно творчу атмосферу. Естонський фестиваль Бірґітти триває 10 днів, причому на сцені постійно щось відбувається протягом всього дня. Крім місцевих досить відомих колективів і труп, виступають запрошені іноземні артисти з Німеччини, Англії та інших країн. Якщо ви плануєте подорож до Естонії і хочете дізнатися більше інформації про Birgitta Festival 2019, радимо відвідати офіційний сайт заходу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Естонія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber