укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок
Фестиваль Біргітта (Birgitta Festival)
з 8 по 17 серпня
Естонія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua

Протягом вже 10 років у серпні в невеликому районі Піриту на північному заході Естонії проходить фестиваль святої Бірґітти (Бригіти). Організатором заходу виступає Таллінське філармонічне товариство, тому всі виступи так чи інакше пов'язані з музикою, танцями і співом. У програмі присутні як класичні постановки, так і цілком сучасні – балет, опера, джазова музика, ляльковий театр, хор та інші жанри.

Фестиваль музики і театру проходить у дуже цікавому і атмосферному місці. Це зруйнований середньовічний монастир святої Бірґітти, в якому організатори облаштували сцену і глядацьку залу. До вечора, коли заходить сонце, все навколо темніє і запалюються численні факели, створюючи казкову, містичну і неймовірно творчу атмосферу. Естонський фестиваль Бірґітти триває 10 днів, причому на сцені постійно щось відбувається протягом всього дня. Крім місцевих досить відомих колективів і труп, виступають запрошені іноземні артисти з Німеччини, Англії та інших країн. Якщо ви плануєте подорож до Естонії і хочете дізнатися більше інформації про Birgitta Festival 2019, радимо відвідати офіційний сайт заходу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua
Ідеї для подорожей: Естонія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)