укр рус
Фестиваль квітів у Ното
з 17 по 19 травня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ното - одне з найкрасивіших міст Сицилії, яке славиться своїм чудовим кліматом, мальовничими пейзажами і прекрасною архітектурою. Однак є ще одна родзинка, яка привертає в місто безліч туристів з усіх куточків світу - це Фестиваль квітів у Ното.

Ось вже протягом більше тридцяти років кожного року в Ното проходить незвичайне свято, під час якого головна вулиця міста, яка носить назву Nicolaci, перетворюється на фестивальний подіум. Вся бруківка, довжина якої понад 120 метрів, а ширина близько 6, оточується спеціальним загородженням і покривається дивовижної краси полотнами, створеними повністю з квітів.

Квіткові килими різноманітні. На них можуть бути викладені абстрактні візерунки або картини з глибоким змістом і складним сюжетом. Одне незмінно - картина повинна бути зроблена тільки з живих квітів, без використання допоміжних декоративних елементів.

Свято квітів «Сицилія 2019» обіцяє бути одним з найяскравіших за всю історію проведення конкурсу. Планується, що живі картини будуть складені майже з півмільйона квітів і бутонів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber