укр рус
Фестиваль електронної музики Ultra Europe в Спліті
з 12 по 14 липня
Хорватія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ось уже декілька років поспіль шанувальники електронної музики можуть зустрітися в Хорватії на всесвітньо відомому Ultra Music Festival (UMF).

За традицією цей фестиваль щороку, починаючи з 1999, проводиться в Майамі. Але із збільшенням його популярності все більша кількість країн приймає у себе учасників Ультра М'юзік фесту. Європейська версія UMF з 2013 року організовується в гостинній Хорватії, куди стікаються меломани зі всього близького зарубіжжя, щоб почути виступи найпопулярніших виконавців електронної музики.

Музичний фестиваль в Хорватії — це не тільки відомі імена і хороша музика. У додатку до програми Ультра Мьюзік фестивалю в 2015 році, наприклад, відвідувачам пропонувалася можливість повеселитися на пляжних вечірках, подивитися на вітрильну регату і побачити незабутнє шоу від місцевих організаторів. У підсумку триденний фестиваль від Ultra Europe переріс у майже тижневий марафон розваг.

Дізнайтеся про те, що цікавого пропонує програма, а також хто буде в лайн-апі 2019 року, на сайті фестивалю: http://www.ultraeurope.com/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Хорватія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber