укр рус
Фестиваль феєрверків у Брно
з 24 травня по 16 червня
Чехія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Навряд чи на планеті можна знайти хоч когось, хто був би байдужий до феєрверків. Вогняні квіти, що розпускаються в вечірньому небі, протягом сотень років заворожують людей. Для всіх шанувальників цього стародавнього мистецтва і проходить Чеський фестиваль феєрверків 2019.

Фестиваль феєрверків у Брно має багату історію — він проводиться з 1998 року, і за цей час набув статусу міжнародного. Під час проведення фестивалю відбуваються змагання між командами, мета яких — визначити, яка з команд найбільш вправна у запуску феєрверків.

На фестиваль феєрверків в Чехії в 2019 році прибудуть команди з різних куточків Європи. Зрозуміло, буде представлена і Чеська команда.

Як правило, основні заходи будуть проведені на греблі, яка називається Брненська: водна гладь, що відображає феєрверки, служить додатковою декорацією до цього захоплюючого шоу.

Кожна команда-учасниця виступає в окремий день, щоб дати можливість журі та глядачам без перешкод насолодитися своїм мистецтвом.

Крім запуску феєрверків, фестиваль буде супроводжуватися такими культурними заходами, як концерти, виставки, спортивні змагання.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чехія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber