укр рус
Міжнародний фестиваль фіалок в Тулузі (Festival de la violette)
з 2 по 3 березня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Тулуза — одне з найбільш мальовничих міст Франції. І навіть взимку, коли всюди все сіре і непривабливе, в цьому місті все одно відчувається пахучий подих весни завдяки щорічному фестивалю фіалок в Тулузі.

Тулузька фіалка має особливий статус: з 1960 року вона є міською емблемою. Цим пояснюється таке трепетне ставлення жителів до цієї тендітної і ніжної рослині.

Протягом двох днів на фестивалі фіалок у Франції свої флористичні шедеври представляють не тільки місцеві жителі, але і квітникарі з різних куточків планети. Вчені, виробники і постачальники діляться один з одним досвідом на спеціальних конференціях. Не обходиться і без змагального аспекту: традиційно в рамках фестивалю проводиться конкурс фіалок.

Ви можете подивитися на чудові різновиди цієї квітки, зробити фото, придбати вподобаний сорт додому і навіть розпитати про особливості догляду — продавці настільки люблять свої рослини, що із задоволенням поділяться секретами їх вирощування.

Відвідайте фестиваль фіалок в Тулузі 2019, і ви побачите, як посеред зими миле французьке містечко розквітає найяскравішими фарбами.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber