укр рус
Фестиваль фламенко (Bienal de Flamenco) у Севільї
з 4 вересня по 4 жовтня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Всіх любителів танцю запрошує фестиваль Фламенко в Іспанії. Він об'єднує всі різновиди надпопулярного музично-танцювального жанру фламенко.

Фестиваль Фламенко в Севільї проходить 1 раз на два роки і триває один місяць. Єдиної дати проведення фестивалю немає. Однак це не заважає тому, що bienal de flamenco щоразу збирає величезну кількість учасників і ще більшу кількість глядачів.

Якщо ви не знаєте де подивитися фламенко в Севільї, вирушайте на головну площу міста - усі урочисті заходи проводять саме там.

Фестиваль фламенко в Іспанії 2020 року планує зібрати більше десяти тисяч учасників з більш ніж 40 країн світу.

Крім заходів, пов'язаних з танцями, під час фестивалю в Севільї проводяться численні вуличні вистави та хода, працюють художні виставки та експозиції, показують спеціальні театралізовані вистави, які проходять як в будівлях театрів, так і на вулиці.

На весь час свята місто повністю переходить у владу фламенко, музику якого чути з усіх вікон, таверн, музичних театрів і дворів. Оскільки ЮНЕСКО визнала фламенко частиною всесвітньої спадщини, під час фестивалю проводяться конференції та акції, покликані зберегти і примножити цю частину нематеріальної спадщини світу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber