укр рус
Фестиваль Гластонбері (Glastonbury)
з 26 по 30 червня
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль Гластонбері в 2019 році пройде з 26 по 30 червня на звичному місці, недалеко від однойменного міста Гластонбері (Glastonbury). Це найвідоміший музичний фестиваль Великобританії, який щорічно збирає на одній сцені кращих виконавців і сотні тисяч фанатів різних музичних напрямів. Glastonbury фестиваль проводиться в графстві Сомерсет, на території ферми засновника заходу.

Крім музики, танців і традиційних розваг, на фестивалі Glastonbury є цирк, дитячі майданчики, сувенірні лавки, безліч кафе, закладів швидкого харчування і навіть кабаре. Ночувати найчастіше доводиться в наметі, так як довколишні готелі бронюють мало не за рік вперед і за нечуваними цінами. До речі, квитки на фестиваль Гластонбері розмітають за лічені хвилини, тому уважно слідкуйте за датою початку їх продажу. Учасники фестивалю Гластонбері в 2019 році порадують всіх меломанів, подія збере багато чудових команд.

З повною програмою фестивалю Гластонбері в Англії можна ознайомитися на офіційному сайті заходу. Це відмінна можливість відпочити, вдосталь потанцювати та послухати гарну музику в красивому місці.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber