укр рус
Фестиваль гурманів (Gourmet Festival) в Санкт-Моріці
з 31 січня по 8 лютого
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Кожен рік у Швейцарії проходить фестиваль гурманів в Санкт-Моріці. Це дуже популярний і відомий гірськолижний курорт. А завдяки проведенню такого фестивалю популярність цієї місцевості зростає з кожним роком.

Починається гастрономічний фестиваль у Швейцарії в січні і звичайно триває 5 днів. Протягом цього неповного тижня у гурманів з усього світу є можливість спробувати неймовірні страви і порадувати свої смакові рецептори чимось новим і незвичайним. Для того, щоб взяти участь в цьому грандіозному заході, з усього світу в Санкт-Моріц з'їжджаються найкращі кулінари. Їдуть, як мовиться, на інших подивитися і себе показати. Це відмінна можливість показати свої досягнення і відкриття в кулінарії, навчитися чогось нового і просто обмінятися досвідом з іншими кулінарами і кухарями. Також цей фестиваль дає можливість відкрити нові кулінарні таланти.

Готелі Санкт-Моріца на період проведення фестивалю повністю завантажені і в них у всіх проходять дегустації. Спробувати різні страви можуть всі бажаючі. На завершення урочистої події дається великий званий обід, який розрахований приблизно на 300 осіб. Фестиваль гурманів в Швейцарії 2020 обіцяє подарувати нам нові страви, смачні десерти та відмінні напої.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber