укр рус
Фестиваль ірисів у Флоренції
з 25 квітня по 20 травня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

«Фестиваль ірисів у Флоренції 2019» - це міжнародне свято квітів, яке вже понад півстоліття проводиться у Флоренції. Ірис - символ міста з 1251 року, і на честь цієї чудової квітки, яка зображена на гербі Флоренції, щорічно влаштовують фестиваль.

Традиційно International Iris Competition 2019 буде проведено у травні, в період цвітіння ірисів.

В рамках фестивалю ірисів проводяться численні виставки квітів, майстер-класи з їх вирощування, розпродажі готових букетів та розсади. Однак головне дійство фестивалю - це конкурс ірисів.

Конкурс має міжнародний статус і покликаний знайти найкращий ірис на фестивалі. Компетентне журі оцінює не тільки те, як виглядає квітка, її зовнішній вигляд, але і безліч інших параметрів, серед яких запах, стійкість до хвороб, швидкість росту і так далі.

Конкурс ірисів проводиться в різних номінаціях, переможець кожної з яких отримує приз.

Спеціальна нагорода, яка називається Fiorino d'oro вручається тому ірису, який найбільше схожий на квітку, намальовану більше восьмисот років тому на гербі Флоренції.

Розпочавши змагання ірисів, Флоренція приваблює безліч любителів квітів зі всього світу - як професіоналів, так і простих глядачів, які прийшли помилуватися улюбленими рослинами.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber