укр рус
Фестиваль мистецтв (Reykjavik Arts Festival) у Рейк'явіку
з 6 по 21 червня
Ісландія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Якщо ви поціновувач високого мистецтва, вам обов'язково потрібно відвідати найбільший фестиваль мистецтв в Рейк'явіку — Reykjavik Arts Festival 2020. За цей час у столиці Ісландії можна буде спостерігати різні заходи. Вашій увазі будуть запропоновані численні виставки, музичні концерти етнічних та сучасних виконавців, різноманітні вистави і танцювальні конкурси. На фестивалі будуть присутні найвідоміші зарубіжні художники і літератори.

Фестиваль мистецтв в Ісландії проходить вже кілька десятиліть. Але тільки з 2004 року подія стала щорічною. Дехто припускав, що щорічне проведення фестивалю зробить його менш насиченим і цікавим. Але кількість туристів з різних країн говорить зворотне.

Як годиться, на фестивалі в широкому масштабі представлена ісландська культура. Основна мета заходу — показати всім людям, як розвивалася країна з давніх часів до теперішнього часу. Reykjavik Arts Festival 2020 розповість історію мистецтв, що змінювалася протягом багатьох років.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Ісландія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber