укр рус
Фестиваль «Jazz Rally» у Дюссельдорфі
з 6 по 9 червня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Джазовий фестиваль «Düsseldorfer Jazz Rally» в Дюссельдорфі є однією з наймасштабніших музичних подій у всій Європі. Проходить він зазвичай в травні, і всі шанувальники музики з нетерпінням чекають на цю грандіозну подію. Щорічно в Дюссельдорф приїжджає до 250 тисяч поціновувачів музики, а це дуже серйозна цифра.

Фестиваль «Jazz Rally» в Дюссельдорфі проводять на 30 різних сценах, так як влаштувати всі концерти на одній просто неможливо. За період фестивалю буде зіграно приблизно 80 концертів. До речі, сцени влаштовані так, що можна пішки дійти від однієї до іншої.

Джаз Раллі в Дюссельдорфі 2019 - одна з найбільш очікуваних подій для шанувальників джазу та виконавців. Протягом трьох днів з усіх куточків міста лунатимуть чарівні джазові мелодії. Скрізь люди веселяться, насолоджуються музикою і повністю піддаються владі чарівних звуків. Найкращі джазові виконавці з величезним задоволенням приймають участь у цьому фестивалі.

За три дні можна почути понад півтисячі різних виконавців і груп. На цей час Дюссельдорф по праву вважається містом музики. Проводити такий фестиваль стали з 1992 року.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber