укр рус
Фестиваль електронної музики Sonar в Барселоні
з 18 по 20 червня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Кожне літо Барселона приймає безліч туристів, а також просто любителів добре потанцювати. І цей рік не стане винятком. У червні Іспанія проведе черговий фестиваль електронної музики Sonar 2019, який стане одним з найбільших фестивалів подібного роду.

За останні кілька років фестиваль Сонар прийняв у Барселоні велику кількість зірок світового масштабу, серед яких легенди електроніки Orbital, Underworld, Animal Collective та інші. Захід проходить в два етапи, що представляють собою денні і нічні шоу. Виступи груп проводяться на території, площа якої близько 10 000 квадратних метрів. Природно, що нічні шоу проводяться за містом, так як саме вночі починаються найбільш масштабні і вибухові виступи найкращих ді-джеїв.

Фестиваль Сонар в Барселоні став вже традиційною подією для виконавців і любителів електронної музики. Це саме те місце, де можна по-справжньому відпочити і «відірватися». Цей рік також не стане винятком.

Якщо ви жодного разу не бували на подібних заходах, радимо вам набрати достатню кількість енергії, щоб не пропустити жодної хвилини грандіозного шоу, яке буде відбуватися протягом 3 днів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber