укр рус
Фестиваль електронної музики Туморроуленд (Tomorrowland)
з 19 по 28 липня
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Туморроуленд (Tomorrowland) — масштабний музичний фестиваль в Бельгії. Це чудовий захід для тих, хто любить танцювати, активно проводити вихідні і впевнений у своїх силах! Адже у 2019 році фестиваль Туморроуленд триває 2 вікенди: 21-23 липня та 28-30 липня!

У програмі щорічного фестивалю електронної музики в Бельгії 20 сцен, виступи сотні відомих діджеїв і музикантів, танці, відпочинок та спілкування з однодумцями. Також у вас буде можливість не тільки танцювати, а й милуватися мальовничою природою, купатися в озері і насолоджуватися відпочинком у Бельгії. В минулому році захід відвідало понад 400 000 чоловік! Тому неважко уявити його розмах, популярність... а також попит на квитки! Їх ми рекомендуємо купувати тільки на офіційному сайті, причому робити це потрібно максимально швидко. Квитки на Туморроуленд 2019 розлітаються миттєво! (у 2014 році 180 000 квитків було продано за 35 хвилин!). Також ми не рекомендуємо купувати їх через посередників. Ціна квитка збільшиться в кілька разів, та й не виключено, що вас можуть обдурити.

В цьому році організатори Tomorrowland обіцяють масштабний, як завжди танцювальний, в міру божевільний і нереально атмосферний захід.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber