укр рус
Фестиваль еротики в Празі
з 8 по 9 листопада
Чехія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Столиця Чехії все більше і більше вражає своєю демократичністю. Крім ярмарку конопель Cannafest, яка тут влаштовується, тут також проходить досить незвичайний захід — Фестиваль еротики в Празі.

Фестиваль еротики у Чехії проходить вже не перший раз. За традицією, фестиваль 2019 року буде проходити в листопаді. Основна мета заходу — розвиток толерантності в сприйнятті оголеного тіла, розширення естетичних кордонів глядачів.

Як правило, у програму фестивалю входять конкурси чоловічого і жіночого стриптизів, конкурси краси, різні вечірки.

Саме на різноманіття еротичних вечірок і роблять ставку організатори заходу «Фестиваль еротики в Празі (Erotic Festival Praha) 2019». В цьому році вечірки будуть проходити в клубах, ресторанах, а також плануються пересувні вечірки, що проводяться в спеціальних автобусах.

Крім святкових і концертних заходів, фестиваль, який триватиме 2 дні, буде супроводжуватися розпродажами еротичних товарів: нижньої білизни, спеціальної косметики, еротичних іграшок, живопису та гравюр.

Всі бажаючі, які попередньо зареєструються на сайті організаторів фестивалю, зможуть стати учасниками стрип-конкурсу та конкурсу краси, який повинен буде вибрати найеротичнішого учасника фестивалю.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чехія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber