укр рус
Фестиваль «Кельнські вогні» («Kölner Lichter»)
13 липня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль «Кельнські вогні» є прекрасним, казковим святом-феєрверком, який організовують щороку в середині літа. Вперше чудовий захід було організовано в 2001 році і статистика свідчить, що туристів на заході з кожним роком все більше і більше.

За час організації фестивалю феєрверків (kölner lichter) 2019 чутки про його масштабності дійшли до Великобританії, Нідерландів і навіть Франції. Жителі цих країн з цікавістю почали приїжджати, щоб помилуватися унікальним видовищем. У цей період набережна перетворюється на щось чарівно-казкове і неймовірне, що в реальному житті не побачиш ніколи.

Також фестиваль феєрверків в Кельні 2019 має свою родзинку, яку туристи побачать в якості музичного супроводу в такт салютам. Також на відвідувачів чекає захоплююча концертна програма і велика кількість святкових гулянь.

Крім усього цього, під час заходів кожного дня цілодобово працюватимуть магазини, різні кафе, крамнички з сувенірами і навіть музеї. Не пропустіть в цьому році це чудове видовище, яке ви наврядчи десь ще побачите.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber