укр рус
Фестиваль класичної музики (Verbier Festival) у Вербье
з 18 липня по 3 серпня
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У Швейцарії у 1994 році був організований музичний фестиваль в Верб'є. З тих пір щороку в липні проходить один з найпопулярніших, а також значимих заходів не тільки в Європі, але і у всьому світі. Фестиваль повністю присвячений класичній музиці. Він поєднує на одній сцені найвідоміших світових музикантів. Триває фестиваль 2 тижні. Творцем цього заходу є Мартін Тайсон Энгстроем, який понад 15 років керував фірмою грамзапису Deutsche Grammophon, а зараз є її віце-президентом.

На фестивалі у Вербье (Verbier Festival) 2019 музиканти продемонструють один одному і своїм слухачам вищу майстерність. Для початківців-музикантів це свого роду цілий навчальний курс. Для них фестиваль є можливістю навчитися чогось у артистів світової величини.

Під час фестивалю влаштовуються різні лекції і семінари. Бажаючі можуть відвідати майстер-класи від найкращих музикантів. Весь фестиваль складається з платних і безкоштовних заходів. Але, в принципі, щоб потрапити на фестиваль, потрібно придбати квитки. Тим не менш, якщо в цей час ви випадково опинитеся в Вербье, то зможете скористатися вільним відвідуванням деяких подій. А мальовнича природа тільки доповнить ваше задоволення від прослуховування музики.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber