укр рус
Фестиваль Мерсі в Барселоні
з 20 по 24 вересня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щорічно Барселона привертає увагу численних туристів, проте найбільший інтерес до цього міста припадає на кінець вересня, коли в місті проходить фієста Ла Мерсе (La Merce).

Свято Мерсе в Барселоні проводиться як вшанування Богоматері Милостивої — святої заступниці і покровительки Каталонії (Virgen de la Merce).

Свято Ла Мерсе триває цілий тиждень, протягом якого місто наповнюється піснями, танцями, вуличними виставами, інсталяціями і перфомансами. Одна з найпопулярніших розваг, яку приготував фестиваль Мерсе 2019 — це Castells. Castells — це конкурс, суть якого полягає в побудові дуже високої башти з людей. Команди, одягнені в спеціальні костюми, проявляють чудеса еквілібристики та будують піраміди з людей, намагаючись по висоті і оригінальності конструкції перевершити команду супротивника.

Фестиваль Мерсе в Барселоні 2019 року планується справді масштабним — на кінець вересня заплановано величезну кількість святкових заходів, карнавалів, парад гігантів, конкурс феєрверків і безліч інших акцій.

Свято Мерсе в Барселоні — одна з найважливіших культурних подій у регіоні.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber