укр рус
Фестиваль «Охридське літо» (Ohrid Summer Festival)
з 12 липня по 20 серпня
Македонія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Традиція проводити в невеликому провінційному місті Охриді літній фестиваль склалася в Македонії більше 50 років тому. Ця культурна подія проходить за підтримки уряду і президента республіки. За час існування на сцені Ohrid Summer Festival виступило багато відомих артистів, серед них — Леонід Коган, Мстислав Ростропович, Олена Образцова, Енніо Морріконе та інші.

Для проведення концертів традиційно вибирають прекрасні місця з особливою атмосферою. Інструментальні концерти (сольні й оркестрові), оперні виступи проходять у залах чудових архітектурних пам'ятників — собору Святої Софії та собору Святого Климента. Постановка п'єс і різних перформансів найчастіше відбувається на свіжому повітрі — на березі мальовничого Охридського озера або в Античному театрі. Фотовиставки та покази кінофільмів у рамках фестивалю «Охридське літо» організовують у Центрі культури імені Григора Прличева. Дізнатися розклад концертів і подивитися фото сценічних майданчиків ви можете на сайті: http://www.ohridsummer.com.mk/

Фестиваль «Охридське літо» 2019 здивує вас насиченою та різноманітною програмою, вражаючими іменами світової величини і дивовижною природою, що сприяє зануренню у світ класичної музики, театру і сучасного мистецтва.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Македонія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber